SALMING

Zobrazit: seznam mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce: SALMING
Florbalka s klasickým kulatým shaftem bez žádných speciálních technologií z Carbon Composite materiálu. Florbalku vybavenou čepelí Quest1 z odolného materiálu Endurance™ nabízíme ve dvou délkách: 107 a 111 Doporučení: Měkčí florbalka ..
2 150,00 Kč
Výrobce: SALMING
Měkčí shaft tvrdosti 29 je vhodně doplněn čepelí Quest1 s osvědčenou technologií KickZone, se kterou dosáhnete rychlejší střely a to zvláště při střele zápěstím a bez přípravy. Díky technologii KickZone dochází při prohnutí hokejky při s..
2 700,00 Kč
Výrobce: SALMING
Quest 1 KZN TC 5° Další z novinek v našem portfoliu nerovných shaftů. Elegantní špičková hůl se může chlubit 5° zahnutím na konci tyče před čepelí, což se bude zamlouvat především střelcům od narození. Technologie TipCurve způsobuje..
2 800,00 Kč
Výrobce: SALMING
Florbalka s unikátní technologií Oval fusion. Oválný tvar na konci pomalu přechází ke klasickému kulatému držení spodní ruky. Vše působí velice přirozeně a hůl vám do ruky výborně padne. Florbalku vybavenou čepelí Quest1 z odolného mater..
2 250,00 Kč
Výrobce: SALMING
TourLite™ - Korunní klenot mezi našimi kulatými kónickými shafty. K vytvoření našeho lehkého TourLite™ shaftu používáme pouze nejkvalitnější lehká karbonová vlákna s jedinečnou konstrukcí. Oblíbený shaft mezi špičkovými hráči po celém světě..
2 900,00 Kč
×
×
×
×
×
×
×